Deprem Bölgesi İçin Yatak Ve Battaniye Üretimine Devam Ediyoruz!

Türkiye’de yaşanan ve 10 ilimizi etkileyen, ülkemizi derinden sarsan deprem felaketinden dolayı büyük üzüntü içerisindeyiz. Yuro Sünger olarak milletimizin her anında yanındayız. İlk andan itibaren koordineli olarak deprem bölgesi için yatak ve battaniye üretimine ivedilikle devam etmekteyiz.

Deprem Bölgesi İçin Dayanıklı Battaniyeler Üretiyoruz

Şantiye malzemeleri ve şantiye ürünleri alanında etkin bir rol oynayan Yuro Sünger olarak dayanıklı, kullanışlı, kaliteli kumaşlardan ürettiğimiz battaniye ürünlerimizi bu zor dönemde deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için üretiyoruz. Bu zor dönemleri beraber atlatacağımızı biliyor, elimizden gelen her yardımı özenle gösteriyoruz. Soğuk kış günlerinde depremzedeler için özel kumaşlardan battaniyeler üreterek deprem bölgelerine ulaştırıyoruz. Ürettiğimiz battaniyeler deprem bölgelerine özel hazırlanmaktadır. Böylelikle iklim şartlarına özel kumaşlar kullanılmaktadır.

Deprem Bölgesi İçin Yatak Üretimi Yuro Sünger’de

Deprem bölgesinde evini kaybetmiş vatandaşlarımız için dayanıklı ve konforlu yatak üretimini hızlandırıyoruz. Rahat, kaliteli süngerlerden ürettiğimiz yataklar ile Yuro Sünger olarak depremzedelerimizin her an yanında olmayı amaçlıyoruz. Depremzedelerimizin acil ihtiyaçlarına karşılık vererek üretimimizi en üst seviyede tutuyor bu süreçte deprem bölgeleri için çalışıyoruz. Üretimlerimizi bu bölgelerdeki kişiler için geliştiriyor, ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap verecek ürünler hazırlıyoruz. Deprem bölgesine ivedilikle ürettiğimiz yataklarımız ile vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamalarını bir nebze de olsa en aza indirgemeye çalışıyoruz. Bu süreç için Yuro Sünger olarak olanaklarımızı en iyi şekilde kullanıyor, hızlı bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefliyoruz.

Yuro Sünger Her Zaman Yanınızda!

Bu zor süreçlerde dayanışmanın ve destek olmanın gücüne inanıyoruz. Yuro Sünger olarak bu zamana kadar şantiyelerde, evinizde her an yanınızda olmaya çalışırken şimdi de bu zor zamanları birlikte atlatacağımıza olan inancımız tam. Biz de Yuro Sünger olarak bu doğrultuda elimizden gelen her türlü imkanı deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için uyguluyoruz. Deprem bölgesine özel yatak, battaniye üretimimizi ilk günden beri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki biz birlikte güçlüyüz. Yuro Sünger olarak vatandaşlarımızın her anında yanındayız. Bu zor günleri beraber atlatacak ve yaralarımızı birlikte saracağız!