Ucuz Toptan Yorgan

Ucuz Toptan Yorgan

 

UCUZ TOPTAN YORGAN
Ucuz toptan yorgan denildiğinde hastane, hamam, yurt ve otel gibi toptan alım yapan kurum ve tesisler akla gelmektedir. Bu ev tekstili ürünleri toptan satış şeklinde yapıldığından oldukça uygun fiyatlara alıcısı tarafından tercih edilir. Ucuz toptan yorgan olarak daha çok elyaf içeriği tercih edilmektedir. Bu ürünlerde en çok tercih edilen renk ise optik beyaz olarak ta adlandırılan kar beyazdır. Bu firmalardaki ürünler uzman ekipler tarafından içerik ve kullanım olarak detaylı bir şekilde incelenir. Bunun sebebi yıldızlı oteller gibi çeşitli alıcıların belli kriterlere sahip olmasıdır. Ürünler basit bir tekstil malzemesi gibi görülse de bazı taşıması gereken kalite standartları olabilir. Bu kriterler organik pamuktan üretme, kanserojen madde içermeme ve anti bakteriyel olma gibi özellikler olabilir.
Ucuz toptan yorgan satışı yapan bazı firmaların sadece Türkiye’de değil yurtdışına da satışı bulunmaktadır. Bu anlamda Türk firmaları geniş alıcı kitlesine hitap etmektedir. Ucuz toptan yorgan çeşitleri tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere müşterilere iki şekilde sunulmaktadır. Yorgan firmaları hitap ettiği müşteri kitlesine göre özel sipariş seçenekleri de sunmaktadır. Yorgan kumaşlarında pamuklu kumaş tercih edilirken yorgan içeriğinde ise genellikle silikon ya da elyaf tercih edilir. Yorganlar çeşitli tekstil kumaşlarıyla kaplanırken desenli ya da düz kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Yorgan boyutları daha çok tek kişilik 160 x 220 cm, çift kişilik 195 x 215 cm şeklinde yapılmaktadır. Ancak müşterinin isteğine göre çeşitli ölçülerde hazırlanması da söz konusudur.
Ayrıca ucuz toptan yorgan satışında siparişler yastık siparişiyle birlikte verildiğinde satıcı firma tarafından ekstra indirimde uygulanmaktadır. Toptan alım yapan kurum ve tesisler daha çok toptan satış yapan yorgan şirketleriyle çalışır aksi takdirde perakende satış yapan işletmeler ihtiyacı karşılayamayabilir. Acil olarak yapılan ucuz toptan siparişlerinde firmalar toplu satış yaptığı için hazır olan stoklar içerisinden müşteriye ürün ulaştırılmaktadır. Siparişlerle ilgili çeşitli firmaların telefon ve internet sitelerinden ulaşıp detaylı iletişim kurmak mümkündür. Anlaşma yapılan firmalarla istenilen siparişin ulaşımı konusunda da çeşitli kolaylıklar sağlanmaktadır. Bazı firmalar yüklü miktarlardaki siparişleri ücretsiz ulaştırabilmektedir.

3.423 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »