Ucuz Otel Yatakları

Ucuz Otel Yatakları

OTEL YATAKLARI
Otel yatakları özellikle otellerde kullanılan ve çeşitli şekil ve çeşitlerde üretilen yataklardır. Genellikle standart tip yatak olmakla beraber özel üretim oval baza, yüksek taban ya da boyda tasarlanan yataklarda mevcuttur. Ucuz otel yatakları bazı firmaların isteği üzerine sandıklı bazalara uygunda üretilmektedir. Yuvarlak ve oval olan otel yatakları genellikle suit odalarda müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Genellikle özel sipariş üzerine istenilen sayıda üretilirler. Standart yataklar ve bazalar ise diğer odalarda hizmete sunulmaktadır. Bu ürünlerden ise çoğu zaman üretici firmanın stoklarında bulunmaktadır. Ucuz otel yatakları alırken dikkat edilmesi gereken nokta yatağın yatak başlığına ve mobilyasına uyum sağlamasıdır.
Yatak mobilyaları standart olmakla beraber standart dışı olanlarda bulunabilmektedir. Yükseklik itibariyle de yatak, yatak mobilyasına uyum sağlamayabilir. Yatak alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise yatakların müşteri memnuniyetini sağlayacak düzeyde rahat olmasıdır. Zira duruma göre tatil içinde gelinen otellerde yatakların rahatsız olması müşteri tarafından istenmeyen bir durumdur. Bu yüzden ucuz otel yatakları seçerken müşteri memnuniyeti de gözetilmelidir. Yatakların içinde bulunan yay ve diğer aksanlar itibariyle ergonomik ve kullanıma uygun olmalıdır. Yatak çeşitleri daha çok yaylı, visco ya da latex olarak tercih edilmektedir. Bu doğrultuda firmalar müşterileri için full ortopedik yataklarda sunulmaktadır. Aynı zamanda yatakların kaplama kumaşları da çeşitlilik göstermektedir. Bunlar: jakarlı kapitone, kapitone ya da standart ekonomik kumaşlardan da yapılmaktadır.
Günümüzde çoğu yatak firması yenilik ve rekabetin çoğalmasıyla beraber kendini yenilemekte ve kalite standartları doğrultusunda kalite belgeleriyle onaylanmış yatakları alıcılarına sunmaktadır. Bunun kaliteli ve modern trende uygun tasarımları müşterilerinin beğenisine sunarlar. Özellikle yıldızlı oteller, uyulması gereken standartlardan dolayı alım yapacakları yatak firmalarını, kalite belgeli olanlardan seçmektedir. Bu yataklar sipariş verilirken otellerin tercihi, kendisine uygun fiyat veren satıcılardan yana olmaktadır. Ucuz otel yatakları özellikle alımların toptan olması nedeniyle müşteri tarafından avantajdır. Ayrıca firmaların otellere sağladığı ekstra indirimlerde bulunmaktadır. Toplu yatak alımları için firmayla iletişime geçilerek sipariş verilebilir ve kampanyalar hakkında bilgi alınabilinir. Oteller için üretilen bu yataklar yurt ve pansiyonlardan da ilgi görmektedir.

1.411 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »