Toptan İşçi Yatakları

Toptan İşçi Yatakları

Şantiye yatakları inşaat işçilerinin şantiyede kalırken kullandıkları portatif yada sabit olarak tasarlanan bir dinlenme aracıdır. Bu yataklar iş sağlığı ve güvenliği esasına göre yatılı çalışan personele temin edilmelidir. Yatakların koyulduğu ranzaların çelik kondüksiyon olması ve rahatlığı da bir o kadar önemlidir. Çeşitli yatak seçenekleri mevcuttur. Son zamanlarda çeşitlilik ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulduğu için yatak imalatı sektöründe sürekli yenilikler yapılmaktadır. Şantiye tipi yatakların ölçüleri çeşitlilik göstermektedir. Fakat ortalama olarak 180×80×10 cm boyutlarında çoğunlukla fitil kumaştan üretilmektedir. Bunun dışında ortopedik yatak seçenekler de mevcuttur. Ortopedik yatak ölçüleriyse 190×90×17 cm’dir. Yaylı yatak ölçüleri ise 190×90×17 cm’dir. Daha uygun fiyata yatak almak isterseniz 26 dans sünger 190×90×90 cm ebatlarında yatakları da tercih edebilirsiniz.
Birçok seçenekle karşımıza çıkan şantiye yatakları her kesimden müşteriye hitap edecek özelliklere sahiptir. Örneğin; yaylı yatak ve sünger yatak bir seçenektir. Yaylı yatak sünger yatağa göre daha kısa ömürlüdür. Fakat daha sağlıklıdır. Sünger yatak ise sağlıklı olmadığı fiyatı uygun olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Ortopedik yataklar fiyat olarak yüksek olduğundan şantiyelerde pek tercih edilmemektedir. Daha uygun fiyatlı olan yaylı yatak ve sünger yataklar satın alınmaktadır. Yataklar standart ölçüler dışında talep edilen ölçülere göre de üretilebilmektedir. Yatak tercihinde daha çok sünger yatak rağbet görmektedir. Ve isteğe göre sünger yataklar yanmaya karşı dayanıklı malzeme ile üretilebilmektedir. Şantiye işçilerinin konakladıkları şantiye koğuşunda mutlaka ranzalar ve şantiye yatakları olmalıdır. İşçiler bu yataklarda dinlenerek ertesi güne başlarlar. Yatakların fiyatının uygun olmasının yanı sıra konforu da bir o kadar önemlidir. Sonuç olarak rahatsız, kalitesiz bir yatakta dinlenen kişi iş esnasında verimli olamaz. Fiyatının yanı sıra yatağın konforunun da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Ve yatak sektöründe birçok seçenek mevcuttur.
Şantiye yatakları içerisinde en çok tercih edilen yatak türü sünger yataklardır. Hem uzun süre dayanıklı hem de uygun fiyatlı oluşu tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Ancak şantiyede çalışan personelin konforunu da önemseyen işveren daha farklı seçeneklere de yönelebilmektedir. Personelin daha verimli çalışabilmesi için ortopedik yatakları tercih eden işverenlerde vardır. Yatak seçeneği fazladır. Ancak tercih edilen her zaman uygun fiyatlı olanıdır. Yatak çeşitleri arasında ametist yatak, visco yatak, ortopedik yatak, yarı ortopedik yatak, yaylı yatak, sünger yatak gibi birçok seçenek vardır. Son zamanlar da en çok tercih edilen yatak ise su yatağıdır. Tabi ki bu yataklar şantiye tipi değil ev tipi yataklardır.

4.101 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »