Şantiye Yatak Modelleri

Şantiye Yatak Modelleri

ŞANTİYE YATAKLARININ İŞÇİ AÇISINDAN ÖNEMİ
Kısa süreli kullanım için ideal olan özellikle otel ve şantiye ortamında tercih edilen yataklar ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi size sunan bir malzemedir. Sünger yatakların ince olması nedeniyle yaylı yatak modelleri şantiye ortamında uzun soluklu çalışma süresi için idealdir. Şantiye yatakları modelleri arasında en çok tercih edilen yaylı yatak modelleri kalınlığı dışında sırtınızın rahat etmesi açısından da uygundur. Ergonomik oluşu sebebiyle rahat uyku uyumanız konusunda da başarılı bir tercihtir. Uyandığınızda beden yorgunluğunuzun tamamen geçtiğini bu yataklar sayesinde hissedebilirsiniz. Şantiye ortamında en lüks yatak grubuna giren yaylı yataklar uzun süreli devam edecek olan işler için tercih edilmektedir. Kullanıp atma süresinin bir hayli fazla olması nedeniyle alternatif yatak modelleri arasında bu model daha uygundur.
Standart ranza ölçülerine göre üretilen bu yataklar rahat edeceğiniz şekildedir. Uykusunu almış ve dinlenmiş bir işçi isterseniz şantiye yatakları modelleri arasında yer alan yaylı yatak modellerini daha çok tercih etmelisiniz. Zinde uyanan bir işçinin size vereceği verim % 100’ dür. Bu nedenle bu gibi etkenleri göz önünde bulundurup tercihte bulunursanız hem işçiniz rahat eder hem de başarılı bir işi çıkarmış olursunuz. İşçilerin rahatlığını ön planda tutup bu şekilde karar verirseniz verim elde imkânınızın da artar. İşçilerin yorucu bir günün ardından dinlenip ertesi güne daha verimli çalışması bu gibi etkenlere dayanır. Ne kadar memnuniyet o kadar çok başarıyı beraberinde getirir.
Sünger yataklara göre fiyatları biraz daha yüksek olsa da şantiyenin devam edeceği süre uzunsa bu yatak modelleri mutlaka tercih etmeliniz. Uzun süreli kullanım için ideal bir modeldir. Toplu alımlarda fiyatın biraz daha uygun olmaktadır. Şantiye yatakları modelleri işçi sağlığı ön planda tutularak tasarlanan yataklardır. Blok süngerden üretilen bu yataklarda yattığınız zaman dinlenmemeniz mümkün değildir. Sabah ağrısız ve dinlenmiş bir şekilde işçilerinizin uyanması için maliyeti bir köşeye bırakıp bu modelleri tercih etmelisiniz. Sonucunda alacağınız başarılı sonuç harcadığınız maliyetin üstüne çıkacaktır. Her sektörde işçi sağlığını ve rahatlığını düşünen yöntemin kazanmaması gibi bir ihtimal söz konusu olamaz.

1.819 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »