Şantiye Tipi Nevresim Takımı

Şantiye Tipi Nevresim Takımı

 

ŞANTİYE TİPİ NEVRESİM TAKIMI
Nevresim takımları, yorgan, yastık ve çarşaftan oluşan yatak gereçlerini kaplamak amacıyla kullanılan ve takım şeklinde müşterinin hizmetine sunulan ürünlerdir. Nevresim takımları  hem hijyen hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Şantiye tipi nevresim takımı ise şantiye çalışanlarının hizmetine sunulan ve işlerine ara verdiklerinde dinlendikleri yatakhaneler için satışa sunulan bir nevresim çeşididir. Şantiye tipi nevresim takımının satışı ihtiyaç nedeniyle daha çok toptan yapılmaktadır. Şantiyelerde kullanılan nevresimler top kumaşlardan veya ekli takımlardan imal edilmektedir. Şantiye tipi nevresim takımı dendiğinde öncelikle fiyatın uygunluğu akla gelir. Üretilen sayının artması nedeniyle firmalar tarafından ekstra indirim uygulanmaktadır.
Bu nevresimler öğrenci yurtları gibi kalabalık yaşam alanlarında da özellikle hesaplı olması nedeniyle tercih edilir. İstenilen model, desen ve sayıda üretilmektedir. Nevresim takımları yıkama koşullarına uyulduğu takdirde ende ve boyda kısalma yapmayacaktır. Firmalar günümüzde daha çok anti bakteriyel kumaşları tercih etmektedir. Tüylenmeyen kumaşlardan üretilen şantiye tipi nevresim takımlarında çabuk kuruyan kumaşlar tercih edilmektedir ve makinede 30 derecede yıkanabilir, uzun ömürlüdür. Şantiye tipi nevresim takımı bir nevresim bir yastık ve bir çarşaftan oluşur. Boyut itibariyle daha çok 160 x 220cm şeklinde üretilir. Tabi bu ölçü yorgan için geçerlidir. Bunun dışında yastık kılıfı ve çarşafta bu takım içinde yer alır. Yastık standart ölçülerde olmakla birlikte çarşaf çeşitleri lastikli ve düz olarak yine isteğe göre hazırlanmaktadır. Bunun dışında isteğe göre farklı boyutta da nevresim takımı üretilmektedir.
Üretilen bu şantiye tipi nevresim takımı seçeneklerinde istenilen renk ve desen nevresim bulmak mümkündür. Genellikle desenli tercih edilen şantiye tipi nevresim takımı daha çok pamuktan üretilmektedir. Nevresim takımlarının yorganlarında ise fermuar ya da düğme tercih edilmektedir. Sizinde şantiyeniz için nevresim takımlarına ihtiyacınız varsa internet üzerinden ya da firmaların telefonlarından iletişime geçebilirsiniz. Satışlar adet olarak fazla olduğu için kimi firmalara teklif verip o yönde oldukça uygun fiyatlara nevresim takımları alma seçenekleri bulunur. Ayrıca şantiye nevresimi siparişi alan firmalar perakende satış yapan firmaların aksine yüklü miktarda ürün stok kapasitesine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »