Şantiye Sünger Yatak Fiyatları

Şantiye Sünger Yatak Fiyatları

ŞANTİYE ORTAMINDA RAHAT BİR UYKU İÇİN
İnşaat sektörünün hızla gelişip hatta devleştiği yılların tam da içinde bulunmaktayız. İnşaat sektöründe çalışan işçiler kimi zaman kendi evlerinden uzak şehirlere giderek çalışmak zorunda kalabilirler. İnşaat işleri bedenin gün boyunca hareket ettiği ve yorulduğu bir sektördür. İşçilerin gün boyu yorulmasından sonra yatacağı yatağın da konforlu olması son derece önemlidir. Firma sahiplerinin bu konuda ucuz sünger yatakları tercih etmemeleri işçilerin dinlenmesi açısından etkilidir. Şantiye sünger yatak fiyatları son derece uygundur. Basit yatak boyutunda süngere bir kılıf geçirilmesinden sonra piyasaya sürülen bu yataklar toplu alınacağından dolayı ekonomiktir. Firma sahiplerinin çalıştırdığı işçi sayısı kadar bu yataklardan alması toplu alım olacağı için daha da ekonomik fiyatlara kadar inebilir.
Günün yorgunluğunu rahat bir uyku çekerek çıkarmak isterseniz süngerinizin de iyi olmasını firma sahiplerine bildirmeniz gerekir. Kurumsal bir firma ise zaten ucuz fiyatlarda olan yatakları tercih etmez. Her sünger yatağın özelliğine göre fiyatları vardır. Şantiye sünger yatak fiyatları işçilerin dönemsel olarak kullanacağı yataklar olması dolayısıyla özelliği az ve uygundur. Evlerimizde kullandığımız yataklar gibi sırt desteği ve ergonomik olması gibi özellikler bu yatak çeşitlerinde mümkün değildir. Koğuş içerisine monte edilen demir ranzalara göre uyarlanan bu sünger yatakların kalınlığı 10 cm kadardır. Firma sahipleri iş bitiminde bu sünger yatakları imha edeceğinden çok fazla pahalı ve özellikli olan modelleri tercih etmezler.
İş süresi bir yıldan daha fazla süreye kadar çıkacaksa bu durumda firmalar işçilerin daha rahat ve dinlenebileceği sünger yatakları tercih ederler. Bu sünger yataklar ise 20 cm kalınlığında olup yattığınızda rahat bir uyku çekebileceğiniz özellikte olurlar. Şantiye sünger yatak fiyatları toplu alımlarda oldukça ekonomik olmaktadır. Bir şantiye kuruluyorsa işçi sayısı 50 kişinin altında olmayacağından 50 adet ve üstü alımlarda ciddi fiyat farkı vardır. Adet ne kadar büyürse fiyat da o kadar ekonomik olmaktadır. Ülkemizde her ihtiyaca cevap veren firmaların olması bizlere sunulan bir nimettir. Her sektörde de ihtiyaçların değişmesi yeni iş olanaklarını da beraberinde getirmektedir. İnşaat sektörü yeni yapılaşma ve kentsel dönüşüm ile hız kazanan bir sektör halini almıştır.

5.903 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »