Şantiye Dolapları

Şantiye Dolapları

ŞANTİYE ORTAMI İÇİN İDEAL DOLAP
Şantiye ortamı belirli süresi olan ve dönemsel olarak çalışan bir yerdir. Şantiyede çalışacak işçilere sunulacak imkânların arasında yatma ve yeme içme hizmeti yer alır. Dönemsel olarak gelen işçilerin kalacağı yerlerde bulunan ranza ve şantiye dolapları çalışma süresi boyunca ihtiyaçlarını görme konusunda yeterlidir. Şantiye ortamı genellikle koğuşlar halinde olacağı için sınırlı kişi sayısı vardır. Bir koğuşta yer alan ranza maksimum 6 olarak tasarlanmıştır. Küçük ama işe yarayan soyunma dolapları işçilerin kişisel malzemeleri koyacağı muhafazakâr malzemedir. Kilit sisteminin olması ve sizden başka kimsenin dolabı açmadığı da güvenlik açısından düşünülmüştür. Genellikle dayanıklı olması açısından saç malzemesi kullanılarak üretilmektedir. Renkleri gri olan bu dolaplar dayanıklı olduğu gibi iç dolap düzeni de kullanışlıdır.
Dolapların içerisinde bulunan alt ve üst rafa dilediğiniz eşyalarını katlayıp koyabilirsiniz. Bunun dışında askı asacağınız bir bölmenin de olması şantiye dışına çıkarken temiz kıyafetlerinizi asmanız açısından mantıklıdır. Şantiye dolapları genellikle her boyutta bulunmaktadır. İhtiyaç durumuna göre bir kapılıdan başlayıp 6 kapılı modele kadar üretilmektedir. Şantiye ortamında çok lüks bir malzemeye ihtiyaç yoktur. Kısa dönem kullanıldıktan sonra imha edilecek olan bu malzemeler olduğu için çalışma süresi boyunca işçilerin ihtiyaçlarını karşılaması ön planda tutulur. Aynı zamanda dolapların hava alması için düşünülmüş panjur sistemi kıyafetlerinizin hava alması açısından da uygundur. Kolay temizlenebilen bu dolaplar şantiye ortamı için en çok tercih edilen model olarak bilinir.
Şantiyede çalışan işçilerin temel ihtiyaçları arasında yer alan bu dolaplar kısa süreli kullanım için idealdir. Fiyat olarak da ciddi rakamlara ulaşmaması da tercih edilme ihtimalinin arttırmaktadır. Çelik malzemesi kullanılarak üretilen şantiye dolapları kesinlikle küflenme yapmayacak kadar da kalitelidir. Saçın üzerine sürülen toz boya sayesinde bu ihtimal tamamen ortadan kalkar. Giysilerinizi koyarken gönül rahatlığı ile koyabilirsiniz. Birbirine tıpa tıp benzeyen bu dolapları diğerlerinden ayırt etmek için düşünülen isimlik bölmesi son derece mantıklı bir detaydır. İsminizi yazıp o bölmeye yapıştırırsanız herhangi bir karışıklığa da imkân vermemiş olursunuz. Gönül rahatlığı ile elbiselerinizi saklayacağınız bu dolaplar şantiye ortamı için ideal bir tercihtir.

1.560 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »