İşçi Battaniyesi Fiyatları

İşçi Battaniyesi Fiyatları

Battaniye son bahar, kış hatta rüzgârlı yaz aylarında içinizi ısıtacak vazgeçilmez yardımcınızdır. İşçi battaniyesi ise şantiye ortamında işçilerin ısınmasına yönelik üretilen pamuk içerikli battaniyelerdir. İşçi battaniyesi kumaşı ve itibariyle diğer battaniyelere göre daha çabuk ısıtır. Böylece hemen ısınıp rahat etmenizi, dinlenmenizi ve uyumanızı sağlar. 30 derecede makinede yıkanabilir ve uzun ömürlüdür. Şantiye battaniyesinin şantiyeler dışında bekâr evleri yurt pansiyonları ve inşaat yatakhaneleri gibi kullanım alanları da vardır. Son zamanlarda yardım kampanyaları içinde tercih edilir. İstenilen sayıda, desende ve modelde üretilmesi mümkündür. Diğer battaniyelere oranla işçi battaniye fiyatları daha ucuz ve ekonomiktik. Kalabalık kullanım alanlarında tercih edildiği için çoğunlukla toptan olarak satılır. Sıcak tutan, tüylü ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Ortalama 2 kg ağırlığındadır.
Battaniye seçimi yapılırken yapısı, dokusu ortama ve kullanıma uygun olmasına dikkat edilmelidir. Seçeceğiniz kaliteli bir battaniye soğuğa karşı sizi korur. Renkli tasarım ve kaliteli malzeme kullanmalıdır. Battaniyeler apre öncesi yıkanmış ende ve boyda çekme yapmayan olmalı ve anti kanserojen hammadde ve boya kullanılmalıdır. İşçi battaniye fiyatları ile maddi açından tasarrufluyken kullanımıyla da tüylenmeyen makinede yıkanan, çabuk kuruyan ve çekmeyen ürünlerdir. Kolay kolay alev almayan yapısıyla da kullanım alanlarında tehlike oluşturmaz. Ayrıca anti bakteriyel özelliğe sahiptir ve mantar, alerji, kaşıntı yapmaz. Astım hastası olan kullanıcılara uygundur. İşçi battaniyesi çeşitleri ve modelleri için satıcı firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.
Kimi firmalarda toptan satışlardaki işçi battaniye fiyatları için indirim seçenekleri mevcuttur. Sizde piyasadaki en uygun fiyatta, farklı renklerde, ebatlarda, desenlerde ve kalitede şantiye battaniyesi bulabilirsiniz. Şantiye battaniyesi üretimde tam entegre üretim tesislerimizde dokunur ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak piyasada yer alır. Kapasite ve kalite üst seviyededir. Bazı firmaların şantiyelere anlaşma dâhilinde teslimat seçenekleri mevcuttur. Çeşitli ödeme seçenekleri de mevcuttur. Telefon ve internetten inceleme yoluyla ürünlere ulaşma mümkündür. Siparişe göre özel fiyat verilmektedir. Güven veren ticari anlayışı benimseyen firmalarla çalışılabilir. Hammadde üretiminde son teknoloji entegre modern tesislerde üretim günümüzde mevcuttur.

1.621 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »