Şantiye Battaniyesi Nereden Alınır?

Şantiye personelleri zorlu çalışma şartları altında çalışırken her mevsimin şartları onları daha fazla etkilemektedir. Bu nedenle şantiye personellerinin daha verimli çalışabilmeleri ve sağlıklı bir uyku uyabilmeleri için kişisel ürünleri büyük önem taşımaktadır. Bu ürünlerin başında da şantiye battaniyesi gelmektedir.

Şantiye Battaniyesi Çeşitleri Nelerdir?

İşçi battaniyeleri şantiyenin konumuna, kullanılacak mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Çift kişilik, tek kişilik, pamuklu, yün gibi birçok çeşidi bulunan şantiye battaniyelerinde kullanılacak şantiyeye göre özel üretim de yapılmaktadır. Yatak boyutuna, kumaşına, ebatına göre özel üretilebilen şantiye battaniyesi personellerini rahat ettirmek üzere üretilmektedir. Şantiye battaniyeleri sadece pamuktan üretilmiş olabileceği gibi karışım maddelerden de üretilebilmektedir. Bu nedenle şantiye battaniyelerinin çeşitlerine karar verirken her detayı göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.

Şantiye Battaniyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

İşçi battaniyeleri normal battaniyelerden farklıdır. Çalışan kişilerin rahat etmesi ve soğuk havalardan korunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra yumuşak bir dokuya sahip olması gerekirken uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması da oldukça önemlidir. Konforlu ve pratik bir kullanım sağlarken kaliteli ürünlerden hazırlanması size ekonomik olarak da rahatlatacaktır. Bütün bu özelliklerin dışında kullanan personelin üzerinde bir ağırlık hissetmemesi, kullanışlı olması da gerekmektedir. Uyurken rahatsız etmeyecek fakat soğuk hava koşullarından koruyacak işçi battaniyeleri tercih edilmelidir.

Aradığınız Şantiye Battaniyeleri Yuro Sünger’de!

Siz de hem personelinizin sağlığını hem de kendi ekonominizi düşünüyorsanız Yuro Sünger ürünleri tam size göre demektir. Şantiyenizde çalışan personeller rahat ve sağlıklı bir uyku çekerek daha verimli güne başlarken kaliteli malzemelerden yapılan işçi battaniyelerimiz sayesinde siz de uzun ömürlü şantiye battaniyesine sahip olabilirsiniz. Üstelik firmamız şantiyenize, kullandığınız yataklara ve istediğiniz özelliklere göre özel üretim yaparken toptan satış imkanı da sunmaktadır. Siz de şantiyeniz için şantiye battaniyesi, şantiye ranzaları gibi hangi ürünü arıyorsanız anında bulabilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi yerinde görebilir, özel üretim siparişinizi verebilirsiniz. Yuro Sünger ile hem rahatlık hem de kalite hep sizinle!