İşçi Yatakları

İşçi Yatakları

SAĞLAM KALİTELİ YATAKLAR İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!
Yatak diyince akla ilk gelen konforu ve kalitesinin hangi derece olup olmadığıdır. Tüm gün boyunca yorulup, çalışan ve sadece gece boyu dinlenip uyumayı fırsat bulan her insan için yattığı yatağın rahatlığı çok önemlidir. Özellikle aktif bir şekilde bütün gün her ağır işi yapan işçilerimiz için tasarlamış olduğumuz işçi yatakları sayesinde işçilerimiz güne her daim dinamik, enerjik ve dinlenmiş olarak başlayacaklar. Kendi imalatımız olan yataklarımız işçilerimizin konforunu düşünerek hazırlanmış ve kurulmuştur. İşçi yataklarında yaylı sistem yatakların yanı sıra sünger olanlar daha çok tercih edilmektedir. Bizlerde bu tercih doğrultusunda işçi yataklarını süngerden imalat ederek yıllardır bu işe emek harcıyoruz.
Sünger yataklar yaylı yataklara göre daha uzun kullanım süresi sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Çünkü genelde işçi yatakları şantiyelerde kullanılacağı için fiyatlandırmaları da çok uygundur. Konfor ve rahat yataklar için mutlaka internet sitemize göz atarak istediğiniz renkte istediğiniz ebatta ve isterseniz yanmaz sünger özelliği ile yatak siparişleri verebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız! Yataklarımızın yanmaz sünger özelliği sayesinde olası herhangi bir kazada zarar görmeden yataklarınızı kurtarabilirsiniz. Toplu alımlarda daha uygun fiyat sistemiz vardır. Sitemize girdiğiniz anda farkımızı hissedeceksiniz ve hakkımızda bölümünü okurken doğru bir seçim yaptığınıza emin olacaksınız. Her sünger yatak modelinin fotoğrafını görerek alışveriş yapmanız sizin bizlere olan güvenini daha çok artırmaktadır. Ayrıca özel ebatta ve özel üretimde yataklar isterseniz yine bizi tercih edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultuda yatakları çok kısa bir sürede imalat ederiz. Özel fitilli ve ambalajlı paketleme sistemimiz ile özenle paketleme yapılarak sizlere teslim ederiz.
Teklif formu özelliğimiz ile istediğiniz işçi yatakları modelini seçerek kısa bir bilgi formu doldurup teklifte bulunabilirsiniz. Çok zaman geçmeden sizlere geri dönerek teklifinizi değerlendirir ve o doğrultuda bir fiyatlandırma listesi yaparak size ulaşırız. Detaylı bilgi ve konforlu işçi sünger yatakları için internet sitemizi ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve garantili ürünlerimizden sizlerde memnun kalıp diğer alışverişiniz için yine bizi seçeceğinize eminiz.

1.126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Translate »